Üdvözöljük a

Elismerés a kiváló végzősöknek

honlapján!

-

Országos rendezvénynaptár

<< 2018 Június >>
KeSzeCsüSzoVa
    123
45678910
11121314151617
192021222324
252627282930 

JOGSZABÁLYOK

Külföldi programok

Elismerés a kiváló végzősöknek

A BOKIK idén is köszöntötte és Elismerő Oklevéllel jutalmazta a szakmájukban kiváló eredményt elért végzős tanulókat. A rendezvényt június 4-én, hétfőn, 11 órától tartotta a kamara a Népkerti Vigadóban. Az eseményen 31 iskola 85 diákja vett részt. A fiatalokat köszöntötte Bihall Tamás, a BOKIK elnöke, Kriza Ákos, Miskolc polgármestere és Kovács J. Attila, a kamara kézműves tagozatának elnöke.

Az elismerésben részesült diákok:

 

MSZC Andrássy Gyula Gépipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája:

-          Figeczki Péter: gépgyártástechnológiai technikus

-          Komáromi Ákos: gépgyártástechnológiai technikus

-          Németh Attila: gépgyártástechnológiai technikus

 

MSZC Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

-          Székely Dávid: pincér

-          Tomorszki Péter: szakács

-          Glonczi Milán: cukrász

 

MSZC Stúdium Közgazdasági és Üzleti Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

-          Czine Vanda: Pénzügyi-számviteli ügyintéző

-          Jaszik Júlia: vám-, jövedéki-, termékdíj ügyintéző

-          Illyés Felícia: fodrász

 

MSZC Szemere Bertalan Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma:

-          Szabó Réka Orsolya: fodrász

-          Bartók Bence: fotográfus és fotótermék-kereskedő

-          Török Péter Gábor: autótechnikus

 

MSZC Kós Károly Építőipari Szakgimnáziuma

-          Pusztai Gergő: épületgépész-technikus

-          Kovács Klaudia Mónika: víziközmű technikus

-          Kovács Máté: magasépítő technikus

 

MSZC Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma, Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma

-          Szabó Gyöngyi: logisztikai és szállítmányozási ügyintéző

-          Bacsi Alexandra: pénzügyi-számviteli ügyintéző

-          Tóth Klaudia: pénzügyi-számviteli ügyintéző

 

MSZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma

-          Kereszturi Gábor: erősáramú elektrotechnikus

-          Kónya Tamás Olivér: erősáramú elektrotechnikus

-          Laboda Dániel Balázs: informatikai rendszergazda

 

MSZC Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakgimnáziuma

-          Göndör Enikő: gyakorló ápoló

-          Gál Viktória: gyakorló ápoló

-          Dukát Ádám: gyakorló ápoló

 

MSZC Berzeviczy Gergely Szakgimnáziuma

-          Vályi Alexandra: pénzügyi-számviteli ügyintéző

-          Veres Orsolya: turisztikai szervező-értékesítő

-          Bréda Gábor: vendéglátásszervező

 

MSZC Baross Gábor Szakgimnáziuma

-          Oravecz Roland: vasútforgalmi szolgálattevő

-          Mercsek Szabolcs: vasúti jármű villamos rendszereinek szerelője

-          Göncfalvi Gábor: vasúti villamos jármű szerelője

 

MSZC Diósgyőr-Vasgyári Szakképző Iskolája és Kollégiuma

-          Ónodi Gábor Zsigmond: karosszérialakatos

-          Csóka Barnabás: gépgyártástechnológiai technikus

 

MSZC Kandó Kálmán Informatikai Szakgimnáziuma

-          Palotás Sándor: elektronikai technikus

-          Czagány Dorina: gazdasági informatikus

-          Turóczi Róbert: műszaki informatikus

 

Ózdi SZC Surányi Endre Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

-          Czakó Kristóf: eladó

-          Karczagi Orsolya: fodrász

-          Megyesi János: autótechnikus

 

Ózdi SZC Pattantyús-Ábrahám Géza Szakképző Iskolája

-          Gyarmati Gábor: hegesztő

-          Darmó Vivien: szociális gondozó és ápoló

 

Ózdi SZC Gábor Áron Szakképző Iskolája

-          Tóth Bence: gépgyártástechnológiai technikus

-          Stelcz Attila: gépgyártástechnológiai technikus és CNC gépkezelő

-          Bíró Zoltán gépgyártástechnológiai technikus és CNC gépkezelő

 

Ózdi SZC Deák Ferenc Szakképző Iskolája és Művészeti Szakgimnáziuma

-          Szőke István: hegesztő

-          Kovács Roland: épületgépész technikus

-          Kocsis Diána Kitti: grafikus

 

Szerencsi SZC Tiszaújvárosi Brassai Sámuel Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

-          Löki Zoltán: ipari gépész

-          Molnár Zoltán: gépgyártástechnológiai technikus

-          Matula Lili: ügyviteli titkár

 

Ózdi Széchenyi István Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium

-          Forgony Evelin: logisztikai és szállítmányozási ügyintéző

-          Árkosi Viktória: logisztikai ügyintéző

-          Ivánkó Klaudia: ügyviteli titkár

 

Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakgimnázium

-          Ancsák Lejla Szulamit: pedagógia ágazat

-          Szaniszló Veronika: pedagógia ágazat

 

MIOK József Nádor Gimnázium és Szakképző Iskola

-          Balogh Szabolcs Bertalan: festő, mázoló, tapétázó

-          Demeter Péter: hegesztő

-          Éliás Gyula: festő, mázoló, tapétázó

 

Sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium, Szakgimnázium és Szakközépiskola

-          Gombos Brigitta: egészségügy ágazat

-          Csomós Petra Marietta: egészségügy ágazat

-          Jánosi Zsófia: turisztika ágazat

 

Nyitott Ajtó Baptista Szakképző Iskola Edelény

-          Balla Beatrix: női szabó

-          Kalocsai Loretta: női szabó

-          Balogh Krisztián: hegesztő

 

Nyitott Ajtó Szakképző Iskola Miskolc

-          Bréda Emese: grafikus

-          Sebő Dénes: hegesztő

 

Kézfogás Baptista Szakiskola

-          Kiss Dávid: sütőipari és gyorspékségi munkás

-          Balogh Zsolt: sütőipari és gyorspékségi munkás

 

Mentor Baptista Általános Iskola Gimnázium és Szakképző Iskola

-          Kéri Laura. gyakorló gyógyszertári asszisztens

-          Tóth Melissza: pincér

-          Horváth Csaba: hegesztő

 

V. István Katolikus Szakközépiskola és Gimnázium

-          Prokop Norbert: rendszerüzemeltető

-          Jesztrebszki Csaba János: szoftverfejlesztő

-          Ondó Alexandra: pénzügyi-számviteli ügyintéző

 

Don Bosco Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium

-          Mihók István: épület-és szerkezetlakatos

-          Sikora Veronika: Szociális gondozó és ápoló

-          Orgona László: központifűtés-és gázhálózat rendszerszerelő

 

Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola

-          Papp Melinda: szakács

 

Mezőkövesdi Széchenyi István katolikus Középiskola

-          Berengyán Zsófia: kereskedő

-          Szalontai Adrienn: kereskedő

 

Abigél TCI

-          Lakatos Attila Renátó: hegesztő

-          Vásárhelyi Alexandra Georgina: női szabó

-          Adorján Roland: hegesztő

 

Bocskai István Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium

-          Hornyák Noémi: ügyintéző titkár

-          Kovács Dóra: ügyintéző titkár

-          Sárai Evelin: ügyintéző titkár