Ugrás a tartalomra
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara

Lehetőség kozmetikai beszállítóknak

2021. november 16.

Mivel kozmetikai termékek alapanyagát képezik a növények, fontos nekik, hogy a lehető legjobb minőséget szerezzék be abból az országból, ahol világszinten is kimagasló az adott növény minősége.

A LUSH olyan hazai gyógynövénytermesztőt keres, amely világszinten is kimagasló minőségű növényt termeszt, és van kapacitása arra, hogy adott esetben ki tudjon szolgálni egy felvásárlót.
 
Maximálisan megbízható, illóolajakat gyártó cég is érdekes lehet még a LUSH számára.

Érdeklődés esetén a pozitív visszajelzéseket a magyar cég elérhetőségeivel a tamas.amer@mfa.gov.hu és másolatban a baki.magdolna@mkik.hu e-mail címre várjuk.

Kapcsolódó tartalmak

Tudjon meg többet.

Az MKIK által szervezett XIX. Szakma Sztár Fesztiválon 55 szakmában 207 diák mérte össze tudását Budapesten a hétvégén. A Szakma Kiváló Tanulója Verseny (SZKTV), az Országos Szakmai Tanulmányi Verseny (OSZTV) és az EuroSkills Düsseldorf 2027 nemzeti válogatóin a legtöbb díjat a Győr-Moson-Sopron vármegyei, a budapesti és a Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei diákok nyerték.

Hogyan alakítja át a mesterséges intelligencia a szoftverfejlesztést és az üzleti működést? Erre a kérdésre keresi a választ az a meetup, amelynek helyszíne a Miskolci Egyetem április 2-án 10 órától. A témák között szerepel többek között az AI hatása a szoftverfejlesztés jövőjére, szó lesz az AI-asszisztált fejlesztésről és agentic rendszerekről, valamint az AI projektek menedzsmentjéről és a gyakorlati vállalati AI alkalmazásokról is.