Ugrás a tartalomra
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara

Nyithatnak a teraszok

2021. április 23.

Kiemelte: a jövő hét közepén, szerdán-csütörtökön meglehet a négymillió beoltott is, akkor megnyitják a szolgáltatások széles körét azok előtt, akiknek van védettségi igazolványuk. Megnyílhatnak a színházak, a tánc- és zeneművészeti események, a cirkusz, az edző- és fitnesztermek, a jégpályák, az állatkertek, a fürdők és uszodák, a játszóházak, a sportesemények, a kalandparkok, és kinyithatnak a szállodák, az éttermek belső helyiségei is - sorolta. Hangsúlyozta: lépésről lépésre újraindítják az országot.

Orbán Viktor arról is beszélt, hogy a 16-18 év közöttiek beolthatók Pfizerrel, ezért ebből az oltóanyagból annyit különítenek el, amennyi nekik kell.
A teljes interjú itt hallgatható meg:
https://mediaklikk.hu/miniszterelnoki-interjuk/cikk/2021/04/23/orban-viktor-miniszterelnoki-interju-jo-reggelt-magyarorszag-aprilis-23

 

Letölthető verzió - Magyar Közlöny 2021. évi 68. szám

Online verzió - Magyar Közlöny 2021. évi 68. szám

 

Letölthető verzió - Magyar Közlöny 2021. évi 66. szám

Online verzió - Magyar Közlöny 2021. évi 66. szám

 

Letölthető verzió - Magyar Közlöny 2021. évi 63. szám

Online verzió - Magyar Közlöny 2021. évi 63. szám

Kapcsolódó tartalmak

Tudjon meg többet.

A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara 2025-ben elindította Kiberbiztonsági programját, melyet a 2026. évben is folytat. A program keretében többféle szolgáltatást is nyújtunk a kkv-knak, az idei évben kibővült tartalommal. Ezúttal a NIS2-tanácsadással kapcsolatos szolgáltatást ismerhetik meg a hírre kattintva. Fontos tudni, hogy a NIS2-tanácsadás szolgáltatást a Kamara térítésmentesen biztosítja.

A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara (MKIK) "Szabadkereskedelem kapujában - Az EU–India szabadkereskedelmi megállapodás lehetőségei" címmel rendezvényt szervez az MKIK székházában (Budapest, 1122 Pethényi köz 10.). A 2026. július 1-én tartandó esemény fő célja az MKIK India Regionális Bizottságának bemutatkozása, valamint az EU-India szabadkereskedelmi megállapodás nyújtotta lehetőségek részletes bemutatása.